Marek Klimczyk: kanały energetyczne człowieka

Dzisiaj w moim kąciku bioenergoterapeuty postaram się w bardzo prosty i przystępny sposób opisać Państwu jak działa i wygląda pole energetyczne człowieka.

Bioenergoterapia a pole energetyczne człowieka

Zacznę od tego, że wszyscy jesteśmy istotami duchowymi żyjącymi w ciele fizycznym i poprzez to ciało przejawiamy się w świecie zewnętrznym. Nasze ciało fizyczne połączone jest z ciałem energetycznym i otoczone na zewnątrz ochronną warstwą zwaną aurą. Doświadczony uzdrowiciel – bioterapeuta zazwyczaj widzi ją bądź wyczuwa dłońmi. Może on dokładnie ustalić miejsca w których jest ona zniszczona lub podziurawiona.Spójrzmy przez chwilę na nasze ciało fizyczne.Znajdują się w nim ważne organy wewnętrzne połączone systemem naczyń krwionośnych poprzez które są one zaopatrywane w cenne i niezbędne do życia składniki odżywcze.

Poprzez ten system do najdalszego zakątka naszego organizmu dociera życiodajna krew przenosząca te składniki. Podobnie wygląda nasze ciało energetyczne z punktu widzenia medycyny naturalnej.

W ciele energetycznym istnieje również system kanałów energetycznych(meridiamów, żył) połączonych ze sobą za pomocą 7 głównych ośrodków energetycznych zwanych czakrami.Tych ośrodków jest więcej,ale my zajmiemy się tymi najważniejszymi.Ośrodki te są głównym motorem i stabilizatorem dystrybucji energii w ciele energetycznym człowieka.

Dla większości ludzi są one niewidzialne i niewykrywalne.Jeśli nasze pole energetyczne zostanie uszkodzone,to wkrótce nasze ciało fizyczne będzie miało problemy zdrowotne.

Pamiętajmy również,że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość i cokolwiek dzieje się w naszym polu energetycznym ostatecznie przejawi się bardzo szybko w ciele fizycznym.

Wracając do czakr to nie powinny one być ani zbyt otwarte ani zamknięte. Powinny pracować obracając się w odpowiednim rytmie i wibrować na odpowiednich częstotliwościach. Nie tylko czakry muszą pracować prawidłowo. Aby przepływ pobieranej z zewnątrz energii był prawidłowy to czyste i drożne muszą być wszystkie kanały,którymi ona płynie.

Jeśli któraś z tych rzeczy zostanie zakłócona to my automatycznie zaczniemy chorować. Im silniejsze będą blokady,tym poważniejsze pojawią się choroby. Sytuację tą możemy porównać do zatkanych żył i uszkodzonych naczyń krwionośnych. Czym to grozi – wiemy wszyscy.Ustabilizowanie pracy czakr oraz udrożnienie kanałów energetycznych i oczyszczenie aury to są zadania dla bioenergoterapeuty.

Jego praca jest bardzo odpowiedzialna i wykonana prawidłowo zazwyczaj gwarantuje pozytywne zmiany u pacjenta. Wszystko to co napisałem do tej pory ukazuje bioenergoterapię na poziomie teoretycznym.

W uzdrawianiu pranicznym istnieje jeszcze coś więcej,istnieje pewien rodzaj daru,jaki posiada uzdrowiciel. Bez niego nie jest możliwe oddziaływanie bioterapeuty na osobę której pomaga.

Ten dar jest bardzo rzadki,niezwykle cenny i wartościowy. To dzięki niemu występują cudowne uzdrowienia(jeden z ich rodzajów) we wcześniej oczyszczonym i przygotowanym ciele.

W bioenergoterapii ważna jest również profilaktyka i wczesne zapobieganie. Warto jest,a wie o tym większość z moich pacjentów,że nawet jeśli jesteśmy zdrowi dobrze jest raz za czas zgłosić się na wizytę w gabinecie u bioterapeuty uporządkować swój system energetyczny,a co za tym idzie zadbać o swoje zdrowie na planie fizycznym.Dbajmy o nasze zdrowie zanim będzie na to za późno i pewne zmiany staną się nieodwracalne oraz pamiętajmy,że tam gdzie brakuje ładu zawsze wkrada się chaos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *