Marek Klimczyk: szczepionki a autyzm

Włoski sąd: rtęć i aluminium w szczepionkach powodują autyzm.
W Polsce, jak i w USA działa silne lobby medyczne, dlatego prawda o szkodliwości szczepionek jest blokowana. Inaczej jest we Włoszech. Tamtejszy sąd przyznał, że rtęć i aluminium w szczepionkach powodują… autyzm.

Minęło ponad pięć miesięcy od czasu, gdy włoski sąd przyznał odszkodowanie w Mediolanie dla rodziny młodego chłopca, który dostał autyzm po zaszczepieniu się szczepionką 6 w jednym (a six-in-one hexavalent vaccine) produkowaną przez farmaceutycznego giganta brytyjskiego GlaxoSmithKline (GSK).

Media w Polsce i w USA nie powiadomiły o tym przełomowym orzeczeniu.

24 września 2014 roku, włoska wersja National Vaccine Injury Compensation Program orzekła, że szczepionka korporacji „GSK” o nazwie „Infanrix hexa” przeciw: polio, błonice, tężec, wirusowe zapalenie wątroby typu B, krztusiec i Haemophilus influenza typu B, wywołała stały autyzm i uszkodzenie mózgu u zdrowego dziecka.
Szczepionka, która zawierała wiele antygenów, tiomersalu (rtęci), wiele form aluminium, formaldehydu, genetycznie zmodyfikowane wirusowe składniki i różne chemiczne konserwanty, spowodowała u chłopca autyzm, wkrótce po otrzymaniu wszystkich trzech dawek szczepionki. Skłoniło to rodzinę chłopca, do złożenia skargi w Ministerstwie Zdrowia.

Gdy urzędnicy państwowi z Ministerstwa Zdrowia odrzucili skargę, rodzina udała się do sądu. Ta opcja w USA została zablokowana poprzez orzeczenie Sądu Najwyższego, który zwalnia z odpowiedzialności firmy farmaceutyczne, w czasie kiedy ich produkty powodują szkody na zdrowiu, stałe zniekształcenia lub śmierć ludzi.

Po wysłuchaniu zeznań ekspertów medycznych, włoski sąd stwierdził, że chłopiec doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu z powodu szczepionki, a zwłaszcza jej neurotoksycznej rtęci i elementów aluminium.

Poufny raport brytyjskiej korporacji GSK ujawnia, że szczepionka „Infanrix hexa” powoduje uszkodzenia mózgu, wyciek analny, autyzm i wiele innych dolegliwości.

Przedstawiono również, jako dowód w sprawie: 1271-stronę raportu GSK ujawniający, że korporacja dobrze wiedziała z badań klinicznych na ludziach o szkodliwości „Infanrix hexa”, powodującego autyzm.

Mimo takich informacji, korporacja dalej sprzedawała szczepionkę!

Co najmniej pięć znanych przypadków autyzmu wynikające ze szczepienia są wymienione w raporcie na stronie 626:
GSK przyznaje, że „Infanrix hexa” może powodować szereg śmiertelnych chorób, ale podkreśla, że jej profil ryzyka i korzyści „…są nadal korzystne.”
Sam/sama przyznaj ile korzyści jest ze szczepienia szczepionką „Infanrix hexa”:

  • Trombocytopenia – zmniejszenie liczby płytek krwi.
  • Zakrzepowa plamica małopłytkowa – zakrzepy krwi w małych naczyniach krwionośnych.
  • Uszkodzenie systemu nerwowego – zaburzenia umysłowe – autyzm.
  • Autoimmunologiczna małopłytkowość – układ odpornościowy niszczy płytki krwi.
  • Idiopatyczna plamica – nadmierne siniaki lub krwawienie z braku płytek krwi.
  • Niedokrwistość hemolityczna – przedwcześnie niszczone i usuwane czerwone krwinki z krwiobiegu.
  • Sinica – przebarwienia skóry spowodowane brakiem tlenu na powierzchni skóry.
  • Guzki w miejscu wstrzyknięcia.
  • Choroba Kawasaki – zapalenie tętnic.
  • Zapalenie mózgu.
  • Encefalopatia – zaburzenia funkcji mózgu.
  • Stolec smolisty – upływ krwi przez odbyt.
  • Reakcje alergiczne – w tym reakcje anafilaktyczne i anafilaktoidalne.
  • Śmierć.

Orzeczenie sądu włoskiego, które jest obecnie podważane przez Ministerstwo Zdrowia, przypomina wcześniejsze wydane w 2012 roku. —-Sędzia Lucio Ardigo uznał, że szczepionka MMR na odrę, świnkę i różyczkę, spowodowała autyzm u innego dziecka. 15-miesięczny chłopiec, który wcześniej nie miał problemów zdrowotnych, nagle dostał ciężkie problemy jelit i trudności w przyjmowaniu jedzenia, po otrzymaniu szczepionki MMR.
Po wielu innych powikłaniach, chłopiec otrzymał diagnozę: AUTYZM.
Sąd uznał, że chłopiec „został uszkodzony przez nieodwracalne powikłania związane ze szczepieniem (z trójwartościowego MMR)”.

Ostrzeżenie dla rodziców!
Szczepionka „Infanrix hexa” opisana w tym artykule dostępna jest w Polsce od 2000 roku. >

Druga opisana szczepionka „MMR”, dostępna jest od 1994 roku. >

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *