BIOENERGOTERAPEUTA – MAREK KLIMCZYK

Bioenergoterapię praktykuję od ponad 30 lat. Świadectwo czeladnicze otrzymałem w 2000 r. Przez kolejne lata kształciłem się w Reiki, zyskując w 2010 r. tytuł Mistrza Nauczyciela. Zdolność posługiwania się energią, będącą podstawą bioenergoterapii jest wielkim darem. Cieszę się, że potrafię odnaleźć w człowieku przyczynę choroby, by następnie za pomocą energii pobudzić pracę jego systemu immunologicznego i tym samym rozpocząć proces uzdrowienia.

Do mojego gabinetu medycyny naturalnej przychodzą ludzie z różnymi problemami zdrowotnymi. Jedni cierpią na choroby nowotworowe, układu krążenia lub inne poważne schorzenia, inni doświadczają bólów głowy, jeszcze inni borykają się ze stanami lękowymi, nerwicą, depresją. Czasami wystarczy jedno spotkanie, a w innym przypadku konieczny jest cykl zabiegów uzdrawiających. Zdarza się, że proces uzdrawiania jest bardzo powolny, jako że wpływ na niego ma wiele czynników, których interakcje są czasem trudno przewidywalne. Zawsze jednak zabieg bioenergoterapeutyczny wzmacnia organizm i nigdy nie daje skutków ubocznych.

LECZENIE BIOENERGOTERAPIĄ

ZABIEG BIOENERGOTERAPII

- WSPOMAGA LECZENIE KONWENCJONALNE CHORÓB
- POMAGA W USUNIĘCIU DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH
- ZATRZYMUJE POSTĘPY CHOROBY NA JAKIŚ CZAS LUB NA ZAWSZE
- OSTRZEGA PRZED CHOROBĄ, KTÓRA MOŻE SIĘ POJAWIĆ
- PRZYWRACA RÓWNOWAGĘ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ
- USUWA NAPIĘCIE, STRES, ZMĘCZENIE
- DODAJE ENERGII ŻYCIOWEJ

JAK PRZEBIEGA BIOTERAPIA

W GABINECIE

Każda wizyta trwa do 60 min. Rozpoczynam od rozmowy, by poznać pacjenta i problemy, z którymi przychodzi. Następnie przeprowadzam zabieg uzdrawiający, który jest nieinwazyjny i niebolesny. Pacjent może odczuwać ciepło, mrowienie, rozluźnienie albo spokój, pobudzenie czy chłód.

NA ODLEGŁOŚĆ

Umawiamy się na konkretną godzinę. O tej porze pacjent kładzie się lub siada wygodnie, w odosobnieniu, nie prowadzi rozmów, nie korzysta z internetu i innych mediów. Rozluźnia się. Po zabiegu uzdrawiającym, który trwa około 30 minut, dzieli się swoimi wrażeniami ze mną.

KAŻDY ZABIEG SKŁADA SIĘ Z ETAPÓW

- oczyszczenia organizmu
- przeniesienia energii w poszczególne miejsca w ciele
- stabilizacji energetycznej
- odcięcia energii

Po zabiegu pacjent możne być ożywiony, pełen energii lub też senny albo zmęczony psychicznie i fizycznie. Wszystkie te odczucia pokazują, że w organizmie pod wpływem zastrzyku energii rozpoczął się proces samouzdrawiania. Czasami poprawa następuje natychmiast, a czasami na efekty trzeba czekać kilka tygodni. Warto, by osoba decydująca się na leczenie naturalne zmieniła również dietę, w czym mogę doradzić, suplementowała witaminy i minerały oraz przeprowadziła oczyszczenie organizmu, jak też pracowała nad sposobem myślenia o sobie i świecie.

Dodatkowe informacje

Informuję, że nie prowadzę działalności leczniczej zgodnie z ustawą z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2011 r., Nr 112, poz. 654) oraz nie udzielam świadczeń zdrowotnych. Wykorzystanie terapii alternatywnych i komplementarnych nie zastępuje leczenia prowadzonego w ramach medycyny akademickiej i nie należy przerywać terapii zalecanej przez lekarzy

Zdrowie wymaga chęci, by przyswoić sobie mentalne postawy, które są pozytywne i konstruktywne oraz uwolnić się od tych negatywnych.
Ochota do przyjęcia rozluźnionego i wybaczającego stosunku wobec życia również przynosi korzyści, wraz ze sprzeciwem do przechodzenia na negatywne programowanie.

David Hawkins