PODZIĘKOWANIA PACJENTÓW

Nie ma nieuleczalnie chorych. Poznałem siłę nadziei i destrukcyjną moc rozpaczy. Zalecam trwanie przy nadziei, nigdy bowiem nie wiadomo, w której chwili i skąd może przyjść ocalenie.
Julian Aleksandrowicz

Dzień dobry Panie Marku.

Mam 42 lata i od dłuższego czasu cierpiałam na silne bóle głowy, które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Cieszę się, że poznałam Pana właśnie przez przypadek, ponieważ uwolnił mnie Pan od tego bólu. Już po pierwszym seansie czułam ogromną ulgę a po trzecim naszym spotkaniu po bólu nie bylo już śladu. Od tamtego czasu minął ponad rok, a ja nie pamiętam co to ból głowy. Bardzo dziękuję, bo to dzięki Panu mogę normalnie żyć.

Beata

Dzień dobry Panie Marku!
Przesyłam tekst podziękowania za leczenie: "Moja babcia lat 89 po upadku ze stopnia miała poważne problemy z chodzeniem. Ciągłe bóle całych nóg. W nocy nie mogła spać. Było robione usg nóg, potem serie zastrzyków i leki przeciwbólowe. Lekarz nic nie mógł poradzić. Po pewnym czasie poddała się całkiem i przestała chodzić. Już po pierwszym zabiegu Pana Marka ból ustąpił a po następnych wróciła energia i chęć życia. Zaczęła chodzić przy pomocy balkonika. Dziękujemy.

Mirek

Wilkowice

Nerwica i depresja z tym się zgłosiłam. Objawy były różne ataki agresji wobec otoczenia, okresowe załamania nerwowe, wymioty, nieprzespane noce. Efekty odczułam już po pierwszej wizycie. Myśli które mnie prześladowały i wydarzenia, które powodowały, że się załamywałam przestały być tak bolesne, zaczęłam się z nimi godzić. Rzeczywistość w której funkcjonuję się nie zmieniła, w dalszym ciągu przebywam obok osoby, która ma na mnie bardzo złe oddziaływanie, ale udaje mi się przed tym bronić. Nawet jeśli wiem, że dzieje się coś złego, denerwuje się, ale nie załamuje, nie wydaję mi się, że to koniec świata i że spadam głową w dół. Druga rzecz to poczułam energię do sportu do innych rzeczy. Napewno jest lepiej, inaczej.

Agnieszka

Witam Panie Marku chciałabym bardzo podziękować za pomoc ☺❤Czuje się dobrze wszystko co złe minęło ☺❤Dziekuje Ania

 

Anna

Od 20 lat choruję na cukrzycę. Trzy razy dziennie brałem insulinę po 40 jednostek. Po korzystaniu z zabiegów u pana Marka Klimczyka insulinę biorę dwa razy dziennie po 15 jednostek i liczę na jeszcze lepsze wyniki.

Juliusz K.

Bielsko-Biała marzec 2019

Juliusz

Do pana Marka trafiłem w grudniu 2018 roku z ogólnym brakiem sił i energii, silnymi bólami kręgosłupa na które tabletki przeciwbólowe nie działały /10 dziennie/, z ranami na nodze skutkiem zakrzepowego zapalenia żył. Początkowo zabiegi odbywały się co tydzień, co dwa tygodnie, obecnie co miesiąc. Po czterech miesiącach moje samopoczucie jest lepsze, mam więcej sił fizycznych, bóle kręgosłupa mniejsze a rany na nodze zaczęły się goić. Z jego pomocy korzysta również żona i uważa, że warto.

Antoni

Antoni

Jestem wdzięczna za każdą wizytę, po których czuję Moc i siłę do działania, dolegliwości w ciele ustępują a mnie się chce żyć pełnią życia. Pan Marek jest niesamowitym  człowiekiem o ogromnym talencie, każda osoba, której polecę Pana Marka dziękuje mi kilka razy za kontakt.

Dominika

Witam Panie Marku.

Zgłosiłam się do pana z problemami depresji i bezsenności. Chciałabym podziękować za pomoc i ulgę, którą przyniosła mi terapia. Czuję ogromną poprawę swojego stanu zdrowia.

Jeszcze raz dziękuję.

Dolores

Dolores

Dzięki Panu Markowi odzyskałam siłę po ogromnym kryzysie, który objawiał się brakiem energii, obniżonym nastrojem i problemem ze snem.  Był to przełom - opanowałam bezsenność bez leków, chciało mi się żyć.  Jestem bardzo wdzięczna.

Patrycja

Patrycja

Z całego serca polecam wizyty u Pana Marka. To człowiek o wielkim i niezwykłym sercu, to człowiek który daje wielki spokój i nadzieję. Przepełnia pozytywną energią wszystko co w nas uśpione. To powrót do zdrowia.

Ania

Od kiedy korzystam z zabiegów u Pana Marka czuję się o wiele lepiej fizycznie i psychicznie i mam dużo więcej energii. Po kilku zabiegach dolegliwości związane z jelitem drażliwym całkowicie ustąpiły i obecnie nie muszę stosować żadnej diety. Polecam P. Marka wszystkim , którzy mają jakieś problemy zdrowotne. Wdzięczna Grażyna.

Grażyna

Do Pana Marka trafiłam ponad rok temu z ogólnym osłabieniem, brakiem chęci do życia, pogarszającym się samopoczuciem, bezsennością i bezdechami nocnymi. Po wizytach u Niego wszystkie te objawy minęły. Pan Marek wielokrotnie pomagał mi także w problemach z gardłem (w tym angina), z zatokami oraz w przypadku nerwobóli, na które nie działały środki przeciwbólowe. Obecnie mój stan zdrowia oraz samopoczucie są o wiele lepsze niż sprzed roku. Z Jego pomocy skorzystała także moja rodzina oraz znajomi i również uważają, że warto. Według mojej opinii Pan Marek jest bardzo kompetentną, uczciwą i wiarygodną osobą.

Basia

Nerwica i wielkie stresy. Nie wiem jak pan to robi, ale pomaga. Dziękuję.

Jakub

Jaworzno

Nie słyszałem dobrze na uszy i bolała mnie głowa. Pięć zabiegów świecowania uszu spowodowało, że słyszę dużo lepiej. Nadmieniam, że przed świeczkami byłem u lekarza i leczyłem się na uszy. Nic nie pomagało. Mam 72 lata.

Antoni M.

Wczoraj poczułam spokój, którego dawno nie czułam (rozdygotanie odeszło), poczułam też jakby ktoś wypełnił pustkę, z której obecności nie zdawałam sobie sprawy byłam też jednocześnie zmęczona, jak przyszłam to padłam w łóżko, dość długo bolały mnie lędźwia. Uczucie zmęczenia połączone ze zniwelowaniem napięcia w mięśniach utrzymuje się do dziś. Myśli się uspokoiły, mogę spać całą noc. Pozdrawiam.

Paulina

Witam. Po zabiegu czuję się dużo spokojniejszy. Naprawdę pomogło. Dziękuję.

Paweł

Byłam sceptycznie nastawiona ale jest rezultat. Chcę podziękować Panu Markowi.

Elżbieta

Od 26 lat choruję na cukrzycę. Trzy razy dziennie brałem insulinę po 40 jednostek. Po korzystaniu z zabiegów u pana Marka Klimczyka insulinę biorę dwa razy dziennie po 15 jednostek i liczę na jeszcze lepsze wyniki.

Juliusz K.

Bielsko marzec 2019

Juliusz

Chciałabym bardzo podziękować Panu Markowi, za wszystko co dla nas, dla mnie robi!! Po trzecim zabiegu czuję się w pełni sił,  tak jakby naładowano mi baterię na dalszą, życiową podróż. Pan Marek to człowiek o wielkim sercu, pełnym ciepła i pokory. Dla mnie to anioł w ludzkiej postaci. Polecam z czystym sercem zabiegi u Pana Marka.

Ania

Jestem wdzięczna za każdą wizytę, po których czuję Moc i siłę do działania, dolegliwości w ciele ustępują, a mnie się chce żyć pełnią życia. Pan Marek jest niesamowitym człowiekiem o ogromnym talencie, każda osoba, której polecę Pana Marka dziękuje mi kilka razy za kontakt

Dominika

Panie Marku, chciałam serdecznie podziękować za okazaną pomoc. Bóle głowy mijają. Wierzę, że z Pana pomocą pozytywne zmiany wykażą również badania lekarskie. Czuję się zdecydowanie lepiej. Dziękuję za Pana zdecydowanie działającą cuda energię i ciepło Pana serca – otwarcie, zrozumienie, wsparcie dla pacjenta.
Dziękuję serdecznie.

Weronika

Dzięki Panu Markowi odzyskałam siłę po ogromnym kryzysie, który objawiał się brakiem energii, obniżonym nastrojem i problemem ze snem.  Był to przełom - opanowałam bezsenność bez leków, chciało mi się żyć.  Jestem bardzo wdzięczna.

Patrycja

Patrycja

Z całego serca polecam wizyty u Pana Marka. To człowiek o wielkim i niezwykłym sercu, to człowiek który daje wielki spokój i nadzieję. Przepełnia pozytywną energią wszystko co w nas uśpione. To powrót do zdrowia.

Ania

Od kiedy korzystam z zabiegów u Pana Marka czuję się o wiele lepiej fizycznie i psychicznie i mam dużo więcej energii. Po kilku zabiegach dolegliwości związane z jelitem drażliwym całkowicie ustąpiły i obecnie nie muszę stosować żadnej diety. Polecam P. Marka wszystkim , którzy mają jakieś problemy zdrowotne. Wdzięczna Grażyna.

Grażyna

Ania z mężem Markiem

Drogi Panie Marku,
Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze osobę której Pan pomógł - bo dzięki niej poznałam Pana. Tak naprawdę to przyjechał Pan do mojego mężą, który zmagał się z chorobą i nie miał już sił z nią walczyć. Spotkania te dawały wyraźny obraz poprawy, mąż był silniejszy po każdej wizycie i pozytywnie nastawiony do przyszłości. Po rozmowie z Panem zaczęłam się interesować metodą, którą Pan wykonuje w swych terapiach. Nie wiem czy poprawnie się wypowiadam w tym zagadnieniu, ale przyszedł dzień w którym osobiście poznałam Pana energię - to działa. Problemy moje zdrowotne i te fizyczne zniknęły, ale większy ślad Pana energii świadomość jej przyjęcia została do dziś i zmieniła moje życie. Zadziałał Pan oczyszczająco a potem dodał sił i uruchomił to co ważne - jasność umysłu i patrzenie inaczej LEPIEJ. To jest początek zmian na dobre w moim życiu - odblokowane czakry zaczęły działać i działają do dziś, a dzieje się tyle że chce się żyć nawet "200" lat. Piszę prosto dziękuję.

Barbara

U mnie świetnie sprawdziła się hipnoza. Miałam problemy z nieśmiałością, lękami, brakiem pewności siebie. Zmiany były widoczne już po kilku sesjach. Stałam się bardziej asertywna, zaczęłam chętniej spotykać się z ludźmi. Przestałam się przejmować opinią innych.